Ręczniki pięknie wyeksponowane

Tkaniny mogą w znaczący sposób odmienić nasze wnętrze. Zasłony, obrusy, a także ręczniki powinniśmy więc dobierać z rozwagą i tak, by podkreślały styl danego pomieszczenia. Zadbajmy również o to, aby je pięknie wyeksponować.


Dekoracyjny stojak na ręczniki

Różne mamy sposoby na umieszczenie ręczników w łazience, ale nie wszystkie są godne naśladowania. Ręczniki często są wilgotne i warto je przechowywać tak, aby nie były narażone na rozwój bakterii. Wieszak, który został stworzony z myślą o tych akcesoriach niezbędnych w każdej łazience, to sposób na higieniczne przechowywanie ręczników. Metalowy stojak na ręczniki nie tylko pokaże je w pełnej krasie – warto zadbać o to, aby były ładne i gustowne – ale też sam będzie pełnił w łazience funkcję dekoracyjną. Ten wykonany dwupoziomowy stojak to akcesorium nowoczesne i idealne do łazienek o większym metrażu. Jego zaletą jest między innymi to, że z łatwością możemy go przenosić i ustawiać w miejscu, gdzie aktualnie jest nam potrzebny. Podczas mycia rąk możemy go umieścić obok umywalki, a w czasie kąpieli tuż przy wannie czy prysznicu.

Stojak na  ręczniki – oryginalne rozwiązanie

Ładnie wyeksponowane ręczniki, które wpisują się w stylistykę łazienki, mogą być ogromnym plusem tego pomieszczenia. Nie zawsze tak jest – często smętnie zwisają na pojedynczym haczyku, tworząc mało estetyczne formy. Stojak na ręczniki to praktyczne rozwiązanie dla wymagających. Wykonany jest ze stali, więc charakteryzuje się dużą stabilnością, a gumowe podkładki sprawiają, że nie porysuje podłogi. Czarny stojak sprawdzi się zwłaszcza we wnętrzach industrialnych i loftowych, ale nie tylko. Idealnie wkomponuje się także w łazienkę zaaranżowaną w stylu nowojorskim, a w skandynawskiej będzie stanowił punkt kontrastujący z charakterystycznym dla tego stylu jasnymi elementami wyposażenia. Miłośnicy dobrze urządzonych wnętrz ciągle poszukują nowych rozwiązań aranżacyjnych, dzięki którym mieszkanie będzie wyglądało niebanalnie i z klasą. Ten nowoczesny stojak łazienkowy z pewnością wpisuje się w najnowsze trendy, które są godne uwagi.