Sprawdź dostępne kabiny parowe!

łazienka kabina

Funkcje kabin parowych — sklep dom-lazienka.pl

Kabina prysznicowa z sauną parową jest idealną opcją dla tych, którzy chcą we własnym domu poczuć się jak w luksusowym spa. W ofercie jest kilka wersji do wyboru z następującymi funkcjami: hydromasaż, generator, masaż akupunkturyjny, masaż stóp, siedzisko, wbudowane radio, a także dezynfekcja ozonowa, która gwarantuje czystość i bezpieczeństwo podczas korzystania z kabiny parowej. W ofercie sklepu internetowego dom-lazienka.pl znajdziesz zarówno kabiny o wymiarach 90 x 90, jak i te większe modele, które są o wymiarach 165 x 85. Wybór tej odpowiedniej zależy tak naprawdę od wymiarów Twojej łazienki.

Efektowna kabina prysznicowa New Soleo!

Kabina prysznicowa New Soleo w kolorze czarnym zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale także funkcjonalnością. Wykonana została z przezroczystego szkła hartowanego o grubości 6 mm impregnowanego powłoką ochronną Active Shield. Jednak czym jest ta powłoka? Active Shield nakładana jest już na etapie produkcji, aby chronić powierzchnię przed uporczywymi osadami z mydła oraz kosmetyków. Dzięki temu szyszenie jej jest o wiele łatwiejsze. Kabina prysznicowa New Soleo wyposażona jest w drzwi uchylne pojedyncze otwierane na zewnątrz i do wewnątrz. Możliwe jest jej zamontowanie na posadzce lub brodziku.

Kabina prysznicowa z sauną parową — opinie użytkowników

Chcesz wspomóc swoje zdrowie ciepłymi prysznicami i masażem? Coś, co powinno Cię zainteresować to kabina prysznicowa z sauną parową! Opinie osób, które korzystają z niej regularnie, są naprawdę dobre! Jej działanie wpływa na pozbywanie się zbędnych substancji toksycznych z organizmu, a korzystanie z kabiny z sauną parową wytwarza odporność organizmu na choroby oraz poprawia krążenie. Kabina prysznicowa z sauną parową sprawi, że Twoje samopoczucie wzrośnie oraz polepszy się stan Twojego zdrowia. Kup już dziś i nie wahaj się za długo. Takie luksusy mogą być Twoje!